Džiuginantys pavasario pasiūlymai!

Šimtaprocentinis efektas! Tik 23€ už 69€ vertės BIOREVITALIZACIJĄ (hialurono rūgšties injekcijas) paakių zonai moterims ir vyrams grožio salone "Chatte" Kaune!

Šimtaprocentinis efektas! Tik 23€ už 69€ vertės BIOREVITALIZACIJĄ (hialurono rūgšties injekcijas) paakių zonai moterims ir vyrams grožio salone "Chatte" Kaune!

Pasiūlymo vertė: 69 €
(238.24 Lt)
Jūs mokate tik: 23 €
(79.41 Lt)
Akcijai liko galioti: 127:1:3

Biorevitalizacija akių sričiai - estetinės kosmetologijos procedūra, padėsianti sumažinti ar panaikinti smulkias raukšleles. Tai alternatyva brangioms plastinėms operacijoms, tinkama moterims ir vyrams. Pasinaudok unikalia galimybe ir išbandyk su ypatinga nuolaida!

Plačiau apie šį puikų pasiūlymą Uždaryti platesnį aprašymą


Dažniausia problema, dėl kurios kreipiamasi į estetinės kosmetologijos specialistus - akių zonos pakitimai: atsiradusios raukšlės akių srityje (žąsų kojelės), odos stangrumo, elastingumo sumažėjimas, tinimas, atsiradę tamsūs ratilai.

  

Puiki išeitis - biorevitalizacija!


Naudojant šį metodą stimuliuojami regeneraciniai odos procesai, vyksta jos gilus drėkinimas, atstatomas tonusas ir elastingumas, aktyvuojama mikrocirkuliacija, ši procedūra mažina raukšlių gylį


Biorevitalizacija šiandien yra labai paklausi, efektyvi ir universali nechirurginė procedūra, siekiant kovoti su senėjimu. 

 

Biorevitalizacija laikoma labiausiai fiziologiškai natūralia, pateisinama ir efektyviausia procedūra


Su kuponu Jums priklausys viena biorevitalizacijos procedūra paakių sričiai. Įsigykite reikiamą kuponų kiekį!


Procedūrą atlieka medicininį išsilavinimą turinti, apie 20 metų grožio procedūrų srityje dirbanti klienčių mylima specialistė Gražina.


Procedūros metu į gilesnį odos sluoksnį mikroinjekcijomis sušvirkščiamos nedidelės dozės grynos negyvulinės kilmės hialurono rūgšties. Tokiu principu veikiant paakių srities odą, galima sumažinti ar visiškai panaikinti raukšles ir atstatyti normalų odos drėgmės lygį.

 

Procedūros privalumas yra tame, jog naudojami natūralūs hialurono rūgšties komponentai, kurie pagal savo struktūrą yra identiški hialurono rūgščiai odoje, kas nulemia gerą toleravimą. Hialurono rūgšties injekcijos, patekdamos į odą, skatina natūralios hialurono rūgšties gamybą, kas savo ruožtu aktyvina ląstelių atsinaujinimo procesus.

 

Hialurono injekcijų EFEKTAS:

 

 • Hialurono rūgštis turi ypatybę vos viena savo molekule pritraukti iki 500 vandens molekulių!
 • Suteikia giluminį odos sudrėkinimą be tinimo pavojaus. 
 • Stimuliuoja kolageno ir elastino gamybą, skatinančius odos lygumo, elastingumo ir švelnumo atkūrimą. 
 • Šis metodas kosmetologijoje plačiai naudojamas tiek paviršinių, tiek ir giluminių raukšlių išlyginimui ir odos spalvos šviesinimui. 

 

Europinė kokybė ir originali preparatų REVITACARE® (Prancūzija) sudėtis užtikrina ir visiškai atitinka tris pagrindinius estetinės kosmetologijos principus, būtent, veiksmingumą, saugumą ir patikimumą.


Po kiekvienos biorevitalizacijos procedūros efektas akivaizdus: išsilygina smulkios raukšlės, padidėja odos tonusas, elastingumas, pagerėja spalva, odai sveikai švyti, jaučiamas drėgnos odos efektas, atsistato odos struktūra.


Biorevitalizacijos, t.y. hialurono rūgšties preparatų dėka oda pati save atjaunina.

 

Rekomenduojamas procedūrų kursas: 3 procedūros, po vieną procedūrą kas 2-3 savaites. 

 

Biorevitalizacijos kontraindikacijos:

 

 • hialurono rūgšties netoleravimas, alergija;
 • nėštumas, maitinimo periodas;
 • uždegiminės ūmios stadijos odos ligos;
 • herpes infekcija.


Biorevitalizacijos procedūra kaip tik Jums, jei paakių sritį "puošia" smulkios raukšlelės bei senėjimo profilaktikai. Naudokitės unikalia proga ir leiskite sau ATJAUNĖTI! 

! Akcijos sąlygos

 • Kuponas galioja vienai biorevitalizacijos hialurono rūgštimi procedūrai paakių srityje.
 • Kuponų kiekis asmeniui neribojamas.
 • Būtina išankstinė registracija kontaktiniu telefonu.
 • Nepamirškite su savimi turėti Ciumpam.lt kuponą arba jo kodą!
 • Kuponas į kitas paslaugas ar pinigus nekeičiamas.
 • Akcijos skelbimo laikas gali būti pratęstas.
 • Kuponas galioja: 2015 kovo 4 - 2015 gegužės 4

Kontaktai

Grožio salonas CHATTE

Daukšos g. 20, Kaunas

Telefonas: 8 67598590 (Gražina)Pasitikim pavasarį švara tviskančiuose namuose! 8,60€ už 17,20€ vertės 2-iejų ekologiškų ir ilgaamžių mikropluošto šluosčių komplektą iš Greenwalk.eu! Super kaina + NEMOKAMAS siuntimas!

Pasitikim pavasarį švara tviskančiuose namuose! 8,60€ už 17,20€ vertės 2-iejų ekologiškų ir ilgaamžių mikropluošto šluosčių komplektą iš Greenwalk.eu! Super kaina + NEMOKAMAS siuntimas!

Pasiūlymo vertė: 17.20 €
(59.39 Lt)
Jūs mokate tik: 8.60 €
(29.69 Lt)
Liko: 25 Akcijai liko galioti: 55:1:3

Artėjant šv. Velykoms skubame su puikiu pasiūlymu - kviečiame švarinti namus, biurą ar automobilį lengvai, efektyviai ir BE JOKIOS CHEMIJOS! Pasinaudokite unikalia proga ir įsigykite aukščiausios kokybės mikropluošto šluosčių rinkinį iš el. parduotuvės Greenwalk.eu. su Ciumpam.lt perpus pigiau!

Plačiau apie šį puikų pasiūlymą Uždaryti platesnį aprašymą

 

Buityje kasdien tenka susidurti su begale nešvarumų, kuriems prireikia galybės valymo priemonių, o šios ir nemažai kainuoja, ir užima daug vietos namuose, yra kenksmingos tiek suaugusių, tiek mažųjų sveikatai.


Visus valymo rūpesčius palengvins el. parduotuvė Greenwalk.eu, kurios tikslas - pasiūlyti Jums aukščiausios kokybės ekologiškus produktus namų, biuro, automobilio priežiūrai bei kūno puoselėjimui. 
Pasinaudojus šiandienos pasiūlymu, nuo šiol Jums švaros misiją palengvins ypatingos šluostės, itin efektyviai nuvalančios bet kokius nešvarumus nuo įvairių paviršių naudojant paprastą vandenį!


Užtikriname - įsigiję šias šluostes, negalėsite jomis atsidžiaugti! 

 

Rinkitės iš dviejų variantų ar įsigykite abu komplektus:

 

 • 8,60 eurai už 17,20 eurų vertės dviejų GREENWALK mikropluošto šluosčių komplektą „Žali namai"universali šluostė „Lux" + šluostė stiklui valyti. Pristatymas nemokamas!

„Greenwalk"® universali šluostė „Lux":

 

 • žalios spalvos universali šluostė, skirta įvairiems paviršiams valyti;
 • dėl ypatingos, rantuotos audinio struktūrоs lengva valyti dulkes ir purvą;
 • audinys greitai džiūva;
 • norint nuvalyti dulkes nuo paviršiaus, rekomenduojama naudoti sausą šluostę „Lux";
 • plaunant ir valant riebalus, kalkes bei kitus nešvarumus, audinį reikia sudrėkinti;
 • stiklinius paviršius rekomenduojama valyti drėgnu audiniu „Lux", o paskui juos nupoliruoti šluoste, skirta stiklui valyti. 
 • tinkamai naudojant (negalima naudoti minkštiklių ir cheminių valiklių; skalbti galima rankomis ūkišku muilu arba skalbimo mašinoje su eko milteliais), šluostė tarnaus net 2-5 metus! "Greenwalk"® šluostė stiklui valyti:

 

 • šluostė stiklui valyti - tai aukščiausios kokybės, glotnios struktūros audinys, skirtas langams, veidrodžiams, šviesos šaltiniams ir kitiems stikliniams paviršiams valyti;
 • vandeniu nupurkštą stiklinį paviršių reikia nupoliruoti sausu audiniu;
 • labai nešvarų stiklinį paviršių rekomenduojama pirmiausia nuvalyti drėgna šluoste „Lux", o paskui jį nupoliruoti šluoste, skirta stiklui valyti;
 • tinkamai naudojant, šluostė tarnaus iki 5 metų!


 

 

 • 8,95 eurai už 17,90 eurų vertės dviejų GREENWALK mikropluošto šluosčių komplektą „Žalia virtuvė“tinklinė šluostė indams plauti + šluostė virtuvės paviršiams valyti. Pristatymas nemokamas!


Greenwalk® tinklelis indams plauti:


Jo nereikės išmesti vos po kelių savaičių ar mėnesių, jis neįgauna blogo kvapo, greit išdžiūsta, prie jo nelimpa maisto likučiai. Naudojant šį unikalų produktą, Jums NEBEREIKĖS naudoti INDŲ PLOVIKLIO, nes šią funkciją atlieka pats audinys! Lengvai nuvalysite prilipusius maisto likučius ir kitus sunkiau valomus nešvarumus. Išplauti tinklinį audinį galima trumpai palaikius verdančiame vandenyje su soda arba indų plovikliu.


 

Greenwalk® audinys virtuvės paviršiams (pilkos spalvos):


Tai specialios struktūros mikropluošto šluostė skirta virtuvės paviršiams valyti vien tik paprastu vandeniu! Pats geriausias Jūsų pagalbininkas virtuvėje - valykite riebaluotus, nešvarius paviršius: stalus, plyteles, virtuvės baldus, spinteles ir t. t. Valant ši šluostė nepalieka vandens pėdsakų, nebereikia pervalyti ar nublizginti, naudojama sudrėkinta paprastu vandeniu. Jūs tiesiog negalėsite ja atsidžiaugti! Išplauti Greenwalk® audinį virtuvės paviršiams - galima trumpai palaikius verdančiame vandenyje su soda arba „Greenwalk“ indų plovikliu.


! Akcijos sąlygos

 • Kuponas galioja dviejų mikropluošto šluosčių komplektui „Žali namai“ (universali šluostė „Lux" + šluostė stiklui valyti) arba komplektui „Žalia virtuvė“ (tinklinė šluostė indams plauti + šluostė virtuvės paviršiams valyti). Pasirinkite pirkdami ar įsigykite abu komplektus. 
 • Vienas asmuo gali įsigyti neribotą kiekį kuponų.
 • Nemokamas pristatymas registruota LT pašto siunta adresu, kurį nurodysite kupono pirkimo metu.
 • Prekės bus išsiųstos pirmomis kuponų įsigaliojimo dienomis.    
 • Kuponas į kitas prekes ar pinigus nekeičiamas.
 • Akcijos skelbimo laikas gali būti pratęstas.
 • Kuponas galioja: 2015 kovo 17 - 2015 kovo 27

Kontaktai

www.greenwalk.eu

El. paštas: greenwalk-eko@hotmail.com
Telefonas: 8 611 64431Lai Jūsų grožis neblėsta! 9€ už 15€ vertės vakuuminį-limfodrenažinį “Starvac SP Original” veido, kaklo ir dekolte masažą grožio salone Kaune! 10 procedūrų už super kainą + 2 DOVANOS!

Lai Jūsų grožis neblėsta! 9€ už 15€ vertės vakuuminį-limfodrenažinį “Starvac SP Original” veido, kaklo ir dekolte masažą grožio salone Kaune! 10 procedūrų už super kainą + 2 DOVANOS!

Pasiūlymo vertė: 15 €
(51.79 Lt)
Jūs mokate tik: 9 €
(31.08 Lt)
Liko: 23 Akcijai liko galioti: 103:1:3

Skirkite dėmesio labiausiai matomoms kūno vietoms - veidui, kaklui ir dekolte. Rekomenduojame ypač efektyvų Vakuuminį-limfodrenažinį masažą, kurį šiandien galite įsigyti su 40% nuolaida! 

Plačiau apie šį puikų pasiūlymą Uždaryti platesnį aprašymą

 

Vakuuminis limfodrenažinis veido, kaklo, dekoltė srities masažas - tai procedūra, skatinanti odos mikrocirkuliaciją, spartinanti kolageno gamybą, tonizuojanti veido, kaklo ir dekolte raumenis.


Tai ypač efektyvi priemonė sumažinti veido raukšles, nenaudojant brangių kremų.


Vakuuminis - limfodrenažinis masažas labai veiksmingas:


 • Giliosioms mimikos ir dekolte raukšlėms mažinti; 
 • Stangrinti veido odai; 
 • Mažinti veido, paakių zonos pabrinkimus, patinimus; 
 • Mažinti dvigubą pagurklį; 
 • Valyti veido poroms (aktualu turint spuogų ir pan);
 • Gerina odos mitybą ir medžiagų apykaitą;
 • Spartina kolageno gamybą;
 • Tonizuoja veido, kaklo ir dekoltė raumenis; 
 • Lėtina odos senėjimo procesus;
 • Turi raminamąjį poveikį centrinei nervų sistemai. Malšina nuovargį ir stresą.

 

Iš karto po vakuuminio veido masažo procedūros pastebėsite šiuos odos pakitimus:

 

 • lygėja odos paviršius ir smulkiosios raukšlelės,
 • sumažėja giliųjų raukšlių gylis,
 • sumažėja paburkimų ar patinimų veide,
 • veido srities oda tampa skaisti, švytinti ir gyvybinga.


Masažas atliekamas prancūzišku STARVAC SP ORIGINAL aparatu. Procedūros trukmė 40 min., o po masažo Jūsų veido oda bus palepinta kauke.


Masažą atliks ilgametę patirtį bei aukštąjį išsilavinimą turinti bei nuolat tobulinimosi seminarus lankanti kvalifikuota kineziterapeutė.


 

Siekiant ypatingų rezultatų, rekomenduojamas 5-10 procedūrų kursas, masažus atliekant 1-2 kartus per savaitę.

 

PIRKDAMI RINKITĖS:

 

Su vienu Ciumpam.lt kuponu Jums priklausys vakuuminis - limfodrenažinis veido, kaklo ir dekolte masažas + veido kaukė. Masažo metu naudojamos raukšles lyginančios kapsulės. 

 

Perkant 5 procedūras, šeštąją gausite DOVANŲ!

 

10 procedūrų šiandien įsigykite tik už 85 eurus, be to, priklausys dovanos:


 • vakuuminis - limfodrenažinis VISO KŪNO masažas,
 • dovana veidui, kurią galėsite pasirinkti! Priešraukšlinis aktyvių veikliųjų medžiagų koncentratas veidui ampulėse "Arctic breeze" arba atkuriamasis grožio serumas "Beauty energizer" iš "Malu wilz" - tai profesionali, aukščiausios kokybės vokiška kosmetika.  

 

"Arctic breeze" veikliosios medžiagos: keramidų liposomos, šlapalas, pantenolis, vitaminas B3.

 

"Beauty energizer" veikliosios medžiagos: amino rūgštys, vilkdalgių izoflavonoidai, planktonas.

 

Mielieji, palepinkite labiausiai matomas savo kūno vietas pažangia ir nuostabiai atpalaiduojančia procedūra, kuri suteiks didelę naudą Jūsų grožiui! 

! Akcijos sąlygos

 • Kuponas galioja vienam vakuuminiam-limfodrenažiniam veido, kaklo ir dekolte masažui + veido kaukė. 
 • Perkant 5 procedūras, šeštoji procedūra nemokamai.
 • 10 procedūrų šiandien už specialią kainą, be to, šiuo atveju priklausys dovanos: vakuuminis - limfodrenažinis viso kūno masažas ir dovana veidui (pasirinktinai: priešraukšlinis veikliųjų medžiagų koncentratas ampulėse "ARCTIC BREEZE" arba atkuriamasis serumas "BEAUTY ENERGIZER").
 • Kuponų kiekis vienam asmeniui neribojamas.
 • Būtina išankstinė registracija kontaktiniu telefonu.
 • Užsiregistravus ir neatvykus procedūrai kuponas laikomas panaudotu, jeigu apie neatvykimą bus perspėta mažiau negu prieš 3 valandas iki procedūros.
 • Nepamirškite su savimi turėti Ciumpam.lt kuponą arba jo kodą!
 • Kuponas į kitas paslaugas ar pinigus nekeičiamas.
 • Akcijos skelbimo laikas gali būti pratęstas.
 • Kuponas galioja: 2015 kovo 2 - 2015 gegužės 2

Kontaktai

Grožio salonas CHATTE

Daukšos g. 20, Kaunas

Registracija telefonu: 8 67122160 (kosmetologė - kineziterapeutė Evelina)Pavydėtinam odos spindėjimui! 11,30€ už 32€ vertės itin efektyvų veido valymą glikolio rūgštimi, naudojant aukštos kokybės ABIDIS kosmetiką (Ispanija), grožio salone Kaune!

Pavydėtinam odos spindėjimui! 11,30€ už 32€ vertės itin efektyvų veido valymą glikolio rūgštimi, naudojant aukštos kokybės ABIDIS kosmetiką (Ispanija), grožio salone Kaune!

Pasiūlymo vertė: 32 €
(110.49 Lt)
Jūs mokate tik: 11.30 €
(39.02 Lt)
Liko: 18 Akcijai liko galioti: 79:1:3

Mūsų veidas apie mus pasako išties nemažai: esame pavargę ar žvalūs, seni ar jauni... Šis pasiūlymas - tai nuostabi proga pasirūpinti veido oda! Atsisveikinti su jos nuovargiu, papilkėjimais, pigmentinėmis dėmėmis, jaunatviniais spuogais padės pažangus veido valymas glikolio (vaisių) rūgštimis šiandien už puikią kainą!

Plačiau apie šį puikų pasiūlymą Uždaryti platesnį aprašymą

 

Odos valymas naudojant glikolio (vaisių) rūgštis tinka daugumai odos tipų ir padeda išspręsti įvairias jos problemas. Jis skirtas įvairaus amžiaus moterims, vyrams bei paaugliams.

  

Ši procedūra ITIN EFEKTYVI:

 

 • Nuo randų;
 • Nuo spuogų, acne (bei po spuogų likusių randų pašalinimui);
 • Nuo pigmentinių dėmių, odos šviesinimui; 
 • Jautriai, sausai, raustančiai odai atgaivinti bei gydyti; 
 • Nuo raukšlių, odos stangrinimui, jauninimui, skaistinimui.

 

Šveitimą glikolio rūgštimis REKOMENDUOJAMA ATLIKTI:


 • reguliariai, nepriklausomai nuo to, turite matomų odos problemų ar ne, nepriklausomai nuo amžiaus.
 • visiems, kurie norite pagerinti odos būklę.

 

Tai speciali odos gydymo technika, kurios PRIVALUMAI:


 • Veiksmingai pašalinamas negyvų paviršinių ląstelių sluoksnis.
 • Šios procedūros metu veikiamas ne tik odos paviršius, bet ir gilesni jos sluoksniai. 
 • Skatinamas odos atsinaujinimas, kolageno gamyba, stimuliuojamas elastinas, mažėja porų kimšimąsis -  spuoguotumas. 

 

Priklausomai nuo odos būklės, efektyviam rezultatui pasiekti rekomenduojame atlikti 2-6 procedūras kas 10-14 dienų. Pigmentinių dėmių šalinimui užtenka tik 1 procedūros.

     

Rezultatai: jau po pirmos rūgštinės procedūros oda atrodo skaistesnė, šviesesnė ir lygesnė.

 

Procedūros eiga:


 • demakiažas;
 • šveitimas su glikolio (vaisių) rūgštimi;
 • mechaninis veido valymas;
 • sutraukianti - raminanti kaukė;
 • procedūra užbaigiama kremu, parenkamu pagal odos tipą.

 

Naudojama „Abidis“ kosmetika (Ispanija).  

Procedūros trukmė - apie 1 val., atlieka profesionali, patyrusi kosmetologė.

 

Pasilepinkite veiksminga šiuolaikine grožio procedūra už nedidelę kainą ir džiaukitės gražesne oda, pačiupę puikią kainą!

! Akcijos sąlygos

 • Kuponas galioja veido valymo glikolio (vaisių) rūgštimis ir mechaninio valymo procedūrai. 
 • Procedūros trukmė apie 1 val.
 • Būtina išankstinė registracija telefonu 8 67269700.
 • Nepamirškite su savimi turėkite Ciumpam.lt kuponą arba jo kodą.
 • Kuponas į kitas paslaugas ar pinigus nekeičiamas.
 • Akcijos skelbimo laikas gali būti pratęstas.
 • Kuponas galioja: 2015 kovo 2 - 2015 gegužės 2

Kontaktai

Grožio salonas Šiaurės pr. 99-1a, Kaunas

Telefonas: 8 67269700

El. paštas: z.simkoniene@gmail.comDovanok SVEIKATĄ savo plaukams! 11,5€ už 24€ vertės pažeistų plaukų gydymą keratinu (5 žingsnių keratino ĮVEDIMO procedūrą su Keratin Infushion System) grožio salone "Chatte" Kaune!

Dovanok SVEIKATĄ savo plaukams! 11,5€ už 24€ vertės pažeistų plaukų gydymą keratinu (5 žingsnių keratino ĮVEDIMO procedūrą su Keratin Infushion System) grožio salone "Chatte" Kaune!

Pasiūlymo vertė: 24 €
(82.87 Lt)
Jūs mokate tik: 11.50 €
(39.71 Lt)
Liko: 18 Akcijai liko galioti: 55:1:3

Ar norite puikuotis sveikais, žvilgančiais ir gyvybingais plaukais? Leiskite Jūsų plaukais pasirūpinti profesionalams, šiandien pačiupus puikią procedūrą - veiksmingą gydymą Keratin Infushion System priemonėmis PERPUS pigiau!

Plačiau apie šį puikų pasiūlymą Uždaryti platesnį aprašymą

 

Su šiuo pasiūlymu netaikomi papildomi mokesčiai dėl plaukų ilgio! Tai išskirtinė proga!

 

PROCEDŪRA REKOMENDUOJAMA:


 • Šviesintiems,
 • Išsausėjusiems,
 • Skilinėjantiems, lūžinėjantiems,
 • Kitaip pažeistiems, negyvybingiems plaukams.

 

TAI IŠTIES PUIKUS PASIŪLYMAS:

 

 • Teigiami rezultatai matomi jau po pirmos procedūros.
 • Plaukai gydomi tiek iš vidaus, tiek iš išorės.
 • Procedūros metu keratinas įvedamas giliai į plauko vidų.
 • Procedūra atliekama su profesionaliomis, specialiai plauko struktūros atstatymui sukurtomis KIS (Keratin Infusion System) priemonėmis.
 • KIS priemonių sudėties pagrindas - keratinas bei natūralių žolelių ekstraktai, kurie atstatys Jūsų plauko drėgmės balansą.

 

ĮSIGYDAMI KUPONĄ RINKITĖS:


 • 11,5 eur (39,71Lt) už 24 eur (82,87Lt) vertės plaukų gydymo „KERATIN INFUSHION SYSTEM“ procedūrą;
 • 13,90 eur (48Lt) už 28 eur (96,68Lt) vertės plaukų gydymo „KERATIN INFUSHION SYSTEM“ procedūrą + galiukų kirpimą.


KODĖL VERTA RINKTIS GYDYMĄ KERATINU:


Pažeistame plauke yra suardyta pusiausvyra tarp drėgmės ir proteinų. Vienintelis būdas plaukus atstatyti ir grąžinti sutrikusią pusiausvyrą - yra tikslus tos medžiagos grąžinimas, kurios plaukui trūksta:

 

 • Keratinas užpildo išakėjusias plauko vietas, taigi išgydyti plauko nepapildant jo keratinu praktiškai neįmanoma.
 • Keratinas suteikia plaukams stiprumo bei grąžina elastingumą, plaukai vėl tampa purūs ir sveiki.

 

KIS (Keratin Infusion System) technologija - tai 5 žingsnių gydomasis kursas, kuris užtikrina akivaizdžius rezultatus:

 

 • Šis gydymas atstato plauko drėgmės ir proteinų pusiausvyrą.
 • Pasieksite puikių rezultatų, plaukas vėl taps sveiku ir bus paruoštas bet kokioms kitoms procedūroms (dažymui ir pan.). 
 • Puikiai žinoma, kad ant sveiko plauko dažai nugula žymiai lygiau, spalva atrodo ryškesnė ir išlieka ilgiau.
 • KIS priemonės praturtina plaukus proteinais, kurie visiškai atitinka natūralius plaukų proteinus. Jų molekulinė masė yra 150 ir tai leidžia jiems įsiskverbti į plauką ir stiprinti jį iš vidaus.

 

Jūsų lauks ši veiksminga procedūra:


 • Galvos plovimas giliai valančiu šampūnu, kuris atidaro plauko žvynelius,
 • Keratino įvedimas (koncentruoto keratino purškimas ant drėgnų plaukų),
 • Plauko žvynelio uždarymas su specialia tam skirta priemone,
 • Nenuplaunamo kondicionieriaus uždėjimas,
 • Galiukų kirpimas (tik įsigijus kuponą už 48 litus),
 • Plaukų išdžiovinimas,
 • Plaukų tiesinimas (dėl šilumos poveikio plaukas keliskart geriau pasisavina keratiną į plauko žvynelį),
 • Jei tiesinimo nepageidausite, Jūsų plaukai bus tiesiog žavingai sušukuoti. 

 

Procedūros trukmė: 1-1,5 val.

 

Jeigu negalite pasigirti sveikais ir spindinčiais plaukais, neatidėliokite - profesionali pagalba šiandien už ypatingą kainą! 

! Akcijos sąlygos

 • Kuponas galioja vienai plaukų gydymo "Keratin Infusion System" procedūrai (galite rinktis su kirpimu arba be jo). 
 • Kuponas galioja visų ilgių plaukams.
 • Kuponų kiekis asmeniui neribojamas.
 • Būtina išankstinė registracija telefonu.
 • Nepamirškite su savimi turėti Ciumpam.lt kuponą arba jo kodą!
 • Kuponas į kitas paslaugas ar pinigus nekeičiamas.
 • Akcijos skelbimo laikas gali būti pratęstas.
 • Kuponas galioja: 2015 kovo 2 - 2015 gegužės 2

Kontaktai

Grožio salonas CHATTE

Daukšos g. 20, Kaunas

Telefonas: 8 679 27844 (Kristina)Super akcija! Vos 5,5€ už 11,59€ vertės 100 min. trukmės treniruočių PROGRAMĄ: limfodrenažinį "Roll activ" masažą + treniruotes elipsiniu bei vibro treniruokliais + DOVANA kūno sudėties analizės tyrimas!

Super akcija! Vos 5,5€ už 11,59€ vertės 100 min. trukmės treniruočių PROGRAMĄ: limfodrenažinį "Roll activ" masažą + treniruotes elipsiniu bei vibro treniruokliais + DOVANA kūno sudėties analizės tyrimas!

Pasiūlymo vertė: 11.59 €
(40.02 Lt)
Jūs mokate tik: 5.50 €
(18.99 Lt)
Liko: 35 Akcijai liko galioti: 55:1:3

Pavasaris čia pat, taigi metas pasirūpinti savo kūno linijomis! Šiandien Jūsų dėmesiui - specialus procedūrų kompleksas: 60 min. limfodrenažinis masažas "Roll activ professional" + 30 min. treniruotė elipsiniu treniruokliu + 10 min. treniruotė vibra treniruokliu masažo ir sporto studijoje SUPERFORMA Kaune. Ir visa tai... vos už 5,5 eurus!

Plačiau apie šį puikų pasiūlymą Uždaryti platesnį aprašymą

 

Šį Jūsų gražiai figūrai subalansuotą pasiūlymą paruošė SUPERFORMA. Šioje masažo ir sporto studijoje moterys sportuoja ir tuo pačiu mėgaujasi masažo teikiamais malonumais - neabejotina nauda dailioms linijoms ir sveikatai!

 

Su Ciumpam.lt kuponu Jums priklausys net 3 inovatyvios procedūros!


 • liekninantis limfodrenažinis masažas "Roll activ professional" aparatu (60 min.),
 • treniruotė elipsiniu treniruokliu (30 min.), 
 • treniruotė vibra treniruokliu (10 min.),
 • dovana - kūno sudėties analizės tyrimas Omron aparatu!

 

PIRKDAMI RINKITĖS:

 

 • Tik 5,5 eur (19Lt) už 11,59 eur (40Lt) 3 procedūrų kompleksą;
 • 15 eur (51,79Lt) už 34,75 eur (120Lt) net 3 apsilankymus po 3 procedūras! 


Limfodrenažas „Roll Activ Professional" aparatu - šiame aparate integruoti infraraudonieji spinduliai suaktyvina medžiagų apykaitą ir limfotaką, o spalvų terapija turi stiprų poveikį žmogaus savijautai, jo darbo našumui ir nuotaikai.

 

"Roll activ" aparato gamintojas - „Vacu Activ“, kurio 10 metų patirtis įvertinta tarptautinėje parodoje aukso medaliu už novatoriškus sprendimus ir aukščiausią kokybę.


„Roll Activ Professional" - tai:

 

 • Probleminių zonų korekcija (pagal figūros tipą);
 • 60 min. trukmės masažas nuo pėdų iki pečių;
 • Limfos drenažas (organizmo valymas, toksinų šalinimas);
 • Apimčių mažinimas;
 • Celiulito mažinimas;
 • Tinimų mažinimas;
 • Žarnyno darbo stabilizavimas;
 • Kraujotakos stimuliavimas;
 • Plataus ligų spektro profilaktika;
 • Raumenų tonuso reguliavimas;
 • Odos stangrumo ir elastingumo pagerinimas;
 • Pagerina odos spalvą ir būklę;
 • Minkština ir lygina randus;
 • Subtilus masažas ramina nervų sistemą ir atpalaiduoja;
 • Stiprus masažas turi stimuliuojantį poveikį.

 

 

"Roll activ" masažo metu išmasažuojamas kūnas nuo pėdų iki pečių juostos pagal 15 žingsnių programą. Po kiekvienos procedūros jusite atsipalaidavimą, ramybę, mažėjantį stresą ir įtampą. 

 

Mokslininkai nustatė priklausomybę tarp lieknėjimo ir malonumo, kurį sukelia masažas. Masažas skatina endorfino (laimės hormono) gamybą. Jis ne tik veikia raminančiai, bet ir pagreitina riebalų sudeginimą. Taigi kuo didesnis malonumas masažuojantis, tuo geresnis lieknėjimo efektas.


Rekomenduojama iki ir po procedūros 1,5 val nevalgyti, prieš procedūrą ir procedūros metu būtina gerti daug skysčių.
Reikalinga apranga: plonos kelnės (timpės), marškinėliai (be užtrauktukų, sagų ir kitų aksesuarų) ir kojinaitės.

 

Elipsinio treniruoklio pagalba treniruojami viso kūno raumenys - tiek apatinė, tiek viršutinė dalis, ko pasekoje efektingai deginami riebalai, dailinamos kūno formos, sustiprinami raumenys.

 

Elipsiniai treniruokliai pasižymi panašiais privalumais kaip ir bėgimo takeliai, tačiau kojos mažiau apkraunamos. Jie sukurti taip, kad nedarytų jokios žalos sąnariams, todėl puikiai tinka žmonėms, dėl įvairių traumų negalintiems bėgioti ar atlikti kitų pratimų, kurie reikalauja staigaus kojų susilietimo su kietu pagrindu.

 

Sportuodami ant elipsinio treniruoklio galite pasirinkti mankštos intensyvumą, šie treniruokliai turi reguliuojamą pasipriešinimo sistemą. 

 

Elipsinio treniruoklio PRIVALUMAI:


 • Mažiau spaudimo sąnariams nei bėgiojant.
 • Reikalauja mažiau jėgų nei bėgiojant lauke.
 • Sudeginama nemažai kalorijų.
 • Treniruojami tiek viršutinės, tiek apatinės kūno dalies raumenys.
 • Puikus sprendimas turintiems antsvorio, nugaros, kelių ar sąnarių problemų. 
 • Tinka norint nugalėti lėtinio nuovargio sindromą, sustiprinti kardiovaskulinę sistemą.

 

 

Vibro treniruoklis GYM MASTER - efektyviai treniruoja ir masažuoja absoliučiai visas raumenų grupes.

 

Mokslininkai tvirtina, kad lygiam kūno reljefui sukurti tereikia dešimties minučių vibracijos per dieną. 

 

Prancūzų kūno instituto specialistai atliko tyrimą su vibro treniruokliais, kuriame dalyvavo 136 vyrai ir moterys. Tyrimo metu paaiškėjo, jog vibraciniai pratimai:

 

 • pagerina medžiagų apykaitą,
 • degina riebalines sankaupas, 
 • pagerina kraujo cirkuliavimą periferiniuose audiniuose.

 

Su Ciumpam.lt kuponu Jums priklausys dovana - kūno sudėties analizės tyrimas pažangiu Omron aparatu. 

 

Šis tyrimas atliekamas specialiu aparatu OMRON 8. Matuojami šie parametrai:


- Bendras kūno riebalų kiekis (%);
- Vidinių (visceralinių) kūno riebalų kiekis (%);
- Skeleto raumenų kiekis (%);
- Kūno svoris (kg);
- KMI (svoris, kg/ūgis, m2).  


Šis pasiūlymas - tai studijos SUPERFORMA staigmena visoms kaunietėms! Subalansuoto treniruočių komplekso dėka Jūsų linijos taps dailesnės, o savijauta puikesnė!

! Akcijos sąlygos

 • Kuponas galioja 3 procedūroms: limfodrenažiniam "Roll activ" masažui (60 min.) + treniruotei elipsiniu treniruokliu (30 min.) + treniruotei vibro treniruokliu (10 min.) + DOVANA kūno sudėties analizės tyrimas (pirkdami galite rinktis po vieną kompleksą, 3 kompleksus ar daugiau).
 • Vienas kompleksas išnaudojamas per vieną kartą.
 • Būtina išankstinė registracija kontaktiniu telefonu.
 • Atvykę su savimi turėkite Ciumpam.lt kuponą arba kupono kodo nuorašą.
 • Kuponas į kitas paslaugas ar pinigus nekeičiamas.
 • Akcijos skelbimo laikas gali būti pratęstas.
 • Kuponas galioja: 2015 kovo 2 - 2015 gegužės 2

Kontaktai

Masažo - sporto studija SUPERFORMA

Savanorių pr. 196, Kaunas (netoli buvusio Aklųjų kombinato)

Tel. 8 618 17179

Darbo laikas: I-V 9-20 val., VI dirbama pagal užrašymus 

www.superforma.lt

Facebook' eDŽIUGI žinia Jūsų piniginei! 10,70€ už 22€ vertės pasirinktą masažą: 60 min. trukmės aromaterapinį ar figūrą modeliuojantį, arba DU klasikinius nugaros masažus grožio studijoje "Vivam" Kaune!

DŽIUGI žinia Jūsų piniginei! 10,70€ už 22€ vertės pasirinktą masažą: 60 min. trukmės aromaterapinį ar figūrą modeliuojantį, arba DU klasikinius nugaros masažus grožio studijoje "Vivam" Kaune!

Pasiūlymo vertė: 22 €
(75.96 Lt)
Jūs mokate tik: 10.70 €
(36.94 Lt)
Liko: 17 Akcijai liko galioti: 55:1:3

Mieli kauniečiai, ištrūkite iš kasdienybės pinklių, išlaisvinkite mintis ir pasilepinkite maloniu atsipalaidavimu! Kviečiame įsigyti kuponą valandos trukmės antistresiniam aromaterapiniam viso kūno masažui, o jei norėsite, galėsite rinktis figūrą modeliuojantį arba net DU nugaros masažus! Čiupk šaunią kainą!

Plačiau apie šį puikų pasiūlymą Uždaryti platesnį aprašymą

 

Rinkitės bet kurį variantą šiandien tik po 10,70 eurų (puiki proga išbandyti skirtingus masažus):

 

 • 60 min. trukmės aromaterapinis viso kūno masažas;
 • 60 min. trukmės figūrą modeliuojantis (lipolitinis - skulptūrinis) probleminių vietų masažas;
 • DU klasikiniai nugaros masažai po 30 min. Taip taip, vienas masažas kainuos vos 5,35 eurus! 

 

Šį sveikatai naudingą pasiūlymą parengė sporto, masažo ir grožio studija VIVAM Kaune. Tai puiki vieta pasirūpinti savo kūno ir sielos atgaiva!

 

Klasikinis nugaros masažas - populiari ir veiksminga sveikatos gerinimo forma.

 

Puikus sprendimas:

 

 • Dirbantiems sėdimą darbą, daug laiko praleidžiantiems prie kompiuterio,
 • Dirbant sunkų fizinį darbą, intensyviai sportuojant,
 • Jaučiant nuovargį, įtampą, stresą,
 • Varginant skausmams ar mauduliui nugaros, kaklo, pečių srityje,
 • Jaučiant raumenų sąstingį,
 • Rekomenduojamas jautrios nervų sistemos žmonėms.

 

Nauda NEĮKAINOJAMA:

 

 • Po klasikinio masažo atslūgsta nugaros, sprando, kaklo, pečių juostos, galvos skausmai,
 • Suaktyvėja vidaus organų veikla, gyvybinės organizmo funkcijos,
 • Numalšinamas stresas, įtampa, nuovargis,
 • Pagerėja miego kokybė,
 • Pagerėja savijauta, grįžta šviesios mintys, jaučiamas jėgų antplūdis.

 

Su vienu kuponu Jums priklausys net 2 nugaros masažai, vieno masažo trukmė 30 min.

 

Aromaterapinis masažas -  itin maloni procedūra, atliekama naudojant natūralius eterinius aliejus.

 

Šis masažas skirtas giliam atsipalaidavimui, įtampos ir streso šalinimui. 

 

TEIGIAMAS POVEIKIS NEABEJOTINAS:


 • Malonūs aromatai sustiprina masažo poveikį ir veiksmingai padeda atsikratyti emocinės įtampos,
 • Teigiamai veikia centrinę nervų sistemą, sužadina gražiausių minčių srautą,
 • Šis masažas stimuliuoja imunitetą, gerina kraujotaką, šalina toksinus,
 • Pažadina organizmo energijos resursus.

 

Masažo trukmė 60 min.

 

Lipolitinis skulptūrinis masažas - efektyviai kūno formas dailinanti procedūra.

 

Atliekamas rankomis probleminėse kūno vietose: šlaunų, sėdmenų ir pilvo (arba šlaunų ir sėdmenų) srityse.

 

POVEIKIS:


 • Procedūra atliekama rankomis, parenkant individualiai efektingiausius masažinius judesius bei masažo technikas.
 • Suaktyvina limfos tekėjimą, todėl greitėja šlakų pasišalinimas iš organizmo,
 • Mažėja apimtys,
 • Pagreitinama medžiagų apykaita, gerinama mikrocirkuliacija,
 • Išvedamas audiniuose susikaupęs skystis, pagerėja odos tekstūra,
 • Akivaizdžiai pagerėja odos būklė, ji tampa lygesnė, elastingesnė,
 • Šiuo masažu pasiekiamas ilgalaikis efektas.

 

Masažo trukmė: 60 min.  

 

Šią procedūrą rekomenduojama derinti su kiek įmanoma sveikesniu gyvenimo būdu. Ypatingiems rezultatams pasiekti rekomenduojamas 10-15 procedūrų ciklas, atliekant 2-3 procedūras per savaitę.

 

Jei jaučiate, jog kūnas pavargo, rinkitės seniausią ir natūraliausią sveikatos gerinimo priemonę - masažą, kurį sau ir artimiesiems šiandien nupirksite už puikią kainą!

! Akcijos sąlygos

 • Kuponas galioja pasirinktam masažui: 60 min. trukmės aromaterapiniam arba liposkulptūriniam masažui, arba dviems klasikiniams nugaros masažams po 30 min.
 • Kuponą nugaros masažams išnaudosite per 2 kartus, kitus masažus per 1 kartą.
 • Jei vizito metu paaiškės, kad dėl sveikatos būklės  pasirinkta procedūra Jums netinka, galėsite keisti į kitą (pvz. lipolitinis masažas neatliekamas esant  išsiplėtusioms kojų venoms).
 • Kuponų kiekis neribojamas. Galite išbandyti skirtingus masažus.
 • Būtina išankstinė registracija.
 • Nepamirškite su savimi turėti Ciumpam.lt kuponą arba jo kodą!
 • Kuponas į kitas paslaugas ar pinigus nekeičiamas.
 • Akcijos skelbimo laikas gali būti pratęstas.
 • Kuponas galioja: 2015 kovo 2 - 2015 gegužės 2

Kontaktai

Sporto, masažo ir grožio studija VIVAM

Šarkuvos g. 16 (įėjimas nuo Baltų pr.), Kaunas

Telefonas: 8 61073171 (masažistė Joana)

www.vivam.ltPalaikyk gerą vyrišką formą! 12€ už 19,99€ vertės maisto papildą FORMEN PERFORM energijai stimuliuoti ir vyriškumui palaikyti su nemokamu siuntimu!

Palaikyk gerą vyrišką formą! 12€ už 19,99€ vertės maisto papildą FORMEN PERFORM energijai stimuliuoti ir vyriškumui palaikyti su nemokamu siuntimu!

Pasiūlymo vertė: 19.99 €
(69.02 Lt)
Jūs mokate tik: 12 €
(41.43 Lt)
Liko: 24 Akcijai liko galioti: 31:1:3

Brangūs vyrai, stiprinkite savo organizmą! Aukštos kokybės maisto papildas FORMEN PERFORM (60 kaps.) energijai stimuliuoti ir vyriškumui palaikyti šiandien Jums už ypatingą kainą!

Plačiau apie šį puikų pasiūlymą Uždaryti platesnį aprašymą

Prostatos funkcionavimo sutrikimai vargina daugelį brandaus amžiaus vyrų. Be to, žiemos pabaigoje neretai net ir jaunesni vyrai ima skųstis nuotaikos, energijos stoka ir susilpnėjusiu libido. Visa tai pamiršite ir iš naujo atrasite visaverčio intymaus gyvenimo džiaugsmą bei pasitikėjimą savo vyriškumu, jei atkreipsite dėmesį į šiandien siūlomą natūralią priemonę, skirtą gerai vyriškai formai palaikyti!

 

Maisto papildas FORMEN PERFORM subalansuotas įvairaus amžiaus vyrams - tiek jaunesniems, tiek vyresniems. 
 
FORMEN PERFORM išties vertingas:


 • skatina lytinį potraukį;
 • padeda stimuliuoti lytines galias;
 • padeda lengviau pasiekti ir išlaikyti vyrišką tvirtumą;
 • padeda atgaivinti fizinį pajėgumą;
 • padeda sustiprinti atsparumą nervinei įtampai.

PIRKDAMI KUPONĄ RINKITĖS: 
 
 • 12 eurų už 19,99 eurų vertės VIENĄ pakuotę (60 kaps.) maisto papildo FORMEN PERFORM;
 • 22 eurai už 39,98 eurų vertės DVI pakuotes (120 kaps.) maisto papildų FORMEN PERFORM;
 • 33 eurai už 59,97 eurų vertės TRIS pakuotes (180 kaps.) maisto papildų FORMEN PERFORM.
 
 
 
Aktyviosios (natūralios kilmės) FORMEN PERFORM medžiagos:
 
 • Gulsčioji ragužė (Tribulus terrestris) palaiko lytinių organų ir hormonų aktyvumą, nervų, širdies ir kraujagyslių sistemos veiklą bei imuninę sistemą.
 • Ženšenių ekstraktas (Panax ginseng) stimuliuoja fizines jėgas ir lytinių organų gyvybingumą.
 • Makos ekstraktas (Lepidum meyenii) - nuo seno vertinamas dėl gaivinamųjų galių, kurias suteikia turtinga sudėtis: aminorūgščių, mikroelementų, vitaminų ir karbohidratų gausa. Palaiko lytinį funkcionalumą ir psichologinę būseną.
 • Magnis padeda mažinti nuovargį, svarbus normaliai nervų sistemos veiklai, psichologinei būklei.
 • L-glutaminas - aminorūgštis, kurios didelis kiekis randama kraujyje ir raumenyse.


Keturių kapsulių maistinė vertė:


 • Gulsčioji ragužė (Tribulus terrestris) - 500 mg;
 • Ženšenių ekstraktas (Panax ginseng) - 100 mg;
 • Maca ekstraktas (Lepidum meyenii) - 100 mg;
 • Magnis - 200mg (53,5 %  RPN*);
 • L-glutaminas - 220 mg.

RPN* - rekomenduojama paros norma.

 

Maisto papildo FORMEN PERFORM privalumai:
 
 • Tai visapusiškas stimuliatorius lytiniam gyvybingumui: skatina lytinį potraukį, lytinių organų ir hormonų aktyvumą, padeda įveikti nervinę įtampą.
 • Vartojusieji įvertino labai gerai.
 • Natūralios kilmės medžiagos.
 • Pagaminta Prancūzijoje.

 

Pakuotėje 60 kapsulių.


Vartojimas: 2 kapsules ryte ir 2 vakare. Rekomenduojamas 2 mėnesių kursas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

 

Netinka asmenims, sergantiems inkstų nepakankamumu (yra magnio).

Mielieji, rūpinkitės savo sveikata veiksmingais būdais! FORMEN PERFORM Jūsų organizmą papildys trūkstamomis medžiagomis bei stiprins vyriškas galias už puikią Ciumpam.lt kainą!

! Akcijos sąlygos

 • Kuponas galioja maisto papildui FORMEN PERFORM (60 kaps.).
 • Vienas asmuo gali įsigyti neribotą kiekį kuponų.
 • Nemokamas pristatymas į namus ar darbovietę adresu, kurį nurodysite kupono pirkimo metu (išskyrus Kuršių Neriją).
 • Prekės bus išsiųstos registruotu paštu vos tik įsigaliojus kuponui.   
 • Kuponas į kitas prekes ar pinigus nekeičiamas.
 • Akcijos skelbimo laikas gali būti pratęstas.
 • Kuponas galioja: 2015 kovo 10 - 2015 kovo 22

Kontaktai

UAB Šlamutis.lt

Telefonas: 8 63479709

El. paštas: info@slamutis.lt

www.slamutis.ltTik 9,56€ už 17,38€ vertės 40 vnt. "DUREX glyder ambassador" prezervatyvų rinkinį iš el. parduotuvės www.gumis.lt su NEMOKAMU siuntimu!

Tik 9,56€ už 17,38€ vertės 40 vnt. "DUREX glyder ambassador" prezervatyvų rinkinį iš el. parduotuvės www.gumis.lt su NEMOKAMU siuntimu!

Pasiūlymo vertė: 17.38 €
(60.01 Lt)
Jūs mokate tik: 9.56 €
(33.01 Lt)
Liko: 19 Akcijai liko galioti: 31:1:3

Tam, kad Jūsų seksualinis gyvenimas būtų įdomus, jaudinantis, o svarbiausia - saugus, šiandien siūlome įsigyti net 40 vnt. aukščiausios kokybės DUREX prezervatyvų iš el. parduotuvės www.gumis.lt su puikia nuolaida ir nemokamu siuntimu!

Plačiau apie šį puikų pasiūlymą Uždaryti platesnį aprašymą

 

Šį šaunų pasiūlymą parengė www.gumis.lt - el. parduotuvė, kuri Jums gali pasiūlyti geriausią kokybę už mažiausią kainą!

 

Visi šioje parduotuvėje parduodami prezervatyvai yra originalūs, visi gaminiai pažymėti CE ženklu, kuris reiškia, jog prekė pagaminta pagal Europos Sąjungos nustatytus reikalavimus - atitinka kokybės, vartojimo savybių reikalavimus ir yra saugūs:

 

 • Visi „Durex“ prezervatyvai pagaminti tik iš geriausios kokybės žaliavų, o gamybos metu atliekamas griežtas kiekvieno prezervatyvo testavimas, kad drąsiai ir nesibaimindami galėtumėte mėgautis aistringa meile!

 

Pasinaudoję šiuo Ciumpam.lt pasiūlymu, pirkimo metu nurodytu adresu gausite net 40-ties vnt. "Durex glyder ambassador" prezervatyvų rinkinį diskretiškoje pakuotėje.

 

PASIŪLYMO PRIVALUMAI:

 

 • Durex Glyder Ambassador - patikimi prezervatyvai, tinkantys visiems vyrams.
 • Yra originalūs ir pažymėti CE ženklu.
 • Galioja iki 2018 m.
 • Durex - tai aukščiausia kokybė ir saugumas.
 • Nemokamas siuntimas visoje Lietuvoje.
 • Anonimiškumas ir patogumas be jokių rūpesčių!

 

 

Prezervatyvų savybės:

 

 • Vienkartinio naudojimo.
 • Plotis 52 mm.
 • Laikymo sąlygos: laikyti vėsioje, sausoje vietoje, atokiau nuo tiesioginių saulės spindulių, 5-25'C temperatūroje.

 

 

Ne paslaptis, jog intymumas ir aistra itin svarbūs poros santykiuose, tad nepraleiskite progos suteikti savo seksualiniam gyvenimui daugiau patikimumo už ypatingą kainą!

! Akcijos sąlygos

 • Kuponas galioja 40 vnt. DUREX GLYDER AMBASSADOR prezervatyvų rinkiniui iš el. parduotuvės www.gumis.lt su nemokamu siuntimu visoje Lietuvoje.
 • Rinkinys diskretiškoje pakuotėje bus pristatytas adresu, kurį nurodysite pirkimo metu.
 • Prekės išsiunčiamos registruota LT pašto siunta, kai tik įsigalioja kuponai.
 • Kuponas į kitas prekes ar pinigus nekeičiamas.
 • Jei reikia, sąskaitą išrašys pardavėjas po paslaugos suteikimo.
 • Akcijos skelbimo laikas gali būti pratęstas.
 • Kuponai galioja: 2015 kovo 10 - 2015 kovo 22

Kontaktai

Individuali veikla Nr. (21.26)-332-1015

www.gumis.lt
Telefonas pasiteiravimui: 8 609 82222

El. paštas: info@gumis.ltSužavėk patinkantį asmenį! 8,40€ už 13,03€ vertės moteriškus ar vyriškus kvepalus su feromonais iš el. parduotuvės www.gumis.lt su NEMOKAMU siuntimu visoje Lietuvoje!

Sužavėk patinkantį asmenį! 8,40€ už 13,03€ vertės moteriškus ar vyriškus kvepalus su feromonais iš el. parduotuvės www.gumis.lt su NEMOKAMU siuntimu visoje Lietuvoje!

Pasiūlymo vertė: 13.03 €
(44.99 Lt)
Jūs mokate tik: 8.40 €
(29 Lt)
Liko: 38 Akcijai liko galioti: 31:1:3

Efektyvus būdas sužavėti - specialūs kvepalai, kurie didina seksualinį patrauklumą ir prikausto priešingos lyties atstovo dėmesį! Nepraleisk progos šį gundymo eliksyrą įsigyti už nedidelę kainą!

Plačiau apie šį puikų pasiūlymą Uždaryti platesnį aprašymą

 

Novatoriška aromatų kolekcija "Pheromone PH Collection" sukurta bendradarbiaujant su specialistais iš JAV, Prancūzijos ir Didžiosios Britanijos bei pasitelkiant pažangiausias kvepalų ir feromonų gamybos technologijas. Rezultatas - aukščiausios kokybės produktas, skirtas stipraus seksualinio potraukio sukėlimui.


Šį viliojantį pasiūlymą parengė elektroninė parduotuvė www.Gumis.lt.

 

Feromonai - tai natūraliai egzistuojantys žmogaus išskiriami cheminiai junginiai, kurie nesąmoningai traukiantis priešingos lyties atstovus.

 

Galite rinktis vyriškus arba moteriškus kvepalus su feromonais patogioje pakuotėje (13 ml) su purkštuku, skirtus patraukti priešingą lytį:

 

 • Tai itin stiprūs ir diskretiški kvepalai, veikiantys priešingą lytį bei tinkantys kiekvienai progai.
 • Į šiuos kvepalus įeina feromonai - bekvapė, hormoninė medžiaga, didinanti Jūsų patrauklumą, stimuliuojanti pojūčius bei fantaziją.


„Pheromone PH Collection“ buvo tikrinama nepriklausomos tyrimų grupės seksologo, tyrimo metu buvo pasirinkta reprezantacinė žmonių grupė. Tyrimo rezultatai patvirtino labai aukštą šių feromoninių kvepalų efektyvumą. Per bandymus, atliktus gydytojų seksologų, daugiau kaip 70 proc. dalyvių feromonų poveikį įvertino teigiamai.

 

Patinkančius kvepalus sau atras net išrankiausio skonio moterys ir vyrai - pirkimo metu rinkitės aromatą iš šių siūlomų:

 
Vyriški kvepalai su feromonais, pagaminti žinomų kvepalų pagrindu:
 
 • M1 (kvapas panašus, kaip BOSS GREEN kvepalų);
 • M2 (kvapas panašus, kaip HIGHER „Christian Dior“ kvepalų);
 • M3 (kvapas panašus, kaip XS „Paco Rabbane“ kvepalų);
 • M4 (kvapas panašus, kaip POLO SPORT „R Laurent“ kvepalų);
 • M5 (kvapas panašus, kaip ATTITUDE „Giorgio Armani“ kvepalų) - liko tik 1 vnt!
 • M6 (kvapas panašus, kaip EUPHORIA „C.Klein“ kvepalų) - liko tik 1 vnt!

 

 


Moteriški kvepalai su feromonais, pagaminti žinomų kvepalų pagrindu:
 
 • D1 (kvapas panašus, kaip MIRACLE „Lancome“ kvepalų);
 • D2 (kvapas panašus, kaip J`ADORE „Christian Dior“ kvepalų) - IŠPARDUOTA.
 • D3 (kvapas panašus, kaip LIGHT BLUE „Dolce&Gab“ kvepalų);
 • D4 (kvapas panašus, kaip OPIUM „YSaint Laurent“ kvepalų);
 • D5 (kvapas panašus, kaip CHANEL 5 „Coco Chanel“ kvepalų);
 • D6 (kvapas panašus, kaip FLOWER „Kenzo“ kvepalų);
 • D7 (kvapas panašus, kaip 212 „Carolina Herrera“ kvepalų);
 • D8 (kvapas panašus, kaip GREEN TEA „Eliz.Arden“ kvepalų);
 • D9 (kvapas panašus, kaip „Coco Mademoiselle Chanel“ kvepalų).


Argi nemalonu, kai susižavėjusio priešingos lyties atstovo dėmesys krypsta į Jūsų pusę? Visiems, išsiilgusiems naujų pojūčių, siūlome slaptą gundantį eliksyrą už išskirtinę kainą!

! Akcijos sąlygos

 • Kuponas galioja moteriškiems ar vyriškiems kvepalams su feromonais (13 ml) iš el. parduotuvės www.gumis.lt.
 • Atlikdami pirkimą, kvepalų numerį įrašykite 'Pastabų' laukelyje.
 • Nemokamas pristatymas adresu, kurį nurodysite pirkimo metu.
 • Prekės išsiunčiamos registruota LT pašto siunta, kai tik įsigalioja kuponai.
 • Kuponas į kitas prekes ar pinigus nekeičiamas.
 • Jei reikia, sąskaitą išrašys pardavėjas po paslaugos suteikimo.
 • Akcijos skelbimo laikas gali būti pratęstas.
 • Kuponai galioja: 2015 kovo 10 - 2015 kovo 22

Kontaktai

Individuali veikla Nr. (21.26)-332-1015

www.gumis.lt
Telefonas pasiteiravimui: 8 609 82222

El. paštas: info@gumis.ltSUSTIPRINKITE organizmą! 5,79€ už 8,69€ vertės nepakeičiamų, gyvybiškai svarbių amino rūgščių kompleksą iš www.slamutis.lt su pristatymu!

SUSTIPRINKITE organizmą! 5,79€ už 8,69€ vertės nepakeičiamų, gyvybiškai svarbių amino rūgščių kompleksą iš www.slamutis.lt su pristatymu!

Pasiūlymo vertė: 8.69 €
(30 Lt)
Jūs mokate tik: 5.79 €
(19.99 Lt)
Liko: 26 Akcijai liko galioti: 31:1:3

Aminorūgščių maisto papildai yra saugios, paprastos naudoti ir nepakeičiamos natūralios medžiagos, padedančios stiprinti sveikatą. Tai natūralūs stebuklai. Pasinaudoję šiuo pasiūlymu, džiaugsitės organizmo atsparumu, energija ir darbingumu, už ypač gerą kainą!

Plačiau apie šį puikų pasiūlymą Uždaryti platesnį aprašymą


Kuo svarbios amino rūgštys:


 • Amino rūgštys yra mūsų ląstelių pagrindas, jos dalyvauja įvairiuose normaliam organizmo funkcionavimui reikšminguose procesuose. 
 • Net trumpalaikis amino rūgščių trūkumas slopina ląstelių augimo ir atkūrimo procesus, tiesiogiai įtakodamas įvairių organų veiklą ir Jūsų sveikatą. 
 • Ypač svarbios nepakeičiamos amino rūgštys, kurių organizmas nepasigamina ir jas būtina gauti papildomai, ypač patiriant ligas, fizinį ir psichologinį perkrovimą ir t.t. 
 • Tai svarbiausia organizmo statybinė medžiaga ir gali būti vartojamos kartu su kitomis sveikatai stiprinti skirtomis medžiagomis, tokiomis kaip vitaminai, mineralinės medžiagos ir kt. 

 

Roberto Erdmanno knygoje „Amino revoliucija“ (angl. Amino Revolution) teigiama, kad už daugelio sveikatos problemų slypi medžiagų apykaitos sutrikimai, kuriems normalizuoti rekomenduojama vartoti nepakeičiamas amino rūgštis.

 

Anot Roberto Erdmanno, amino rūgštys padeda:

 

 • Pakelti energijos lygį
 • Atsikratyti nereikalingų kilogramų
 • Sustiprinti imuninę sistemą (įveikti įvairias ligas nuo herpeso iki vėžio) 
 • Lėtinti senėjimo procesus
 • Slopinti skausmą
 • Įveikti depresiją
 • Išvengti seksualinio pobūdžio problemų
 • Išvengti virškinimo problemų, alergijų, širdies ligų ar jas palengvinti
 • Kovoti su žalingais įpročiais (rūkymu ir alkoholio vartojimu)


 

AKTYVIOSIOS MEDŽIAGOS (nepakeičiamos amino rūgštys, organizme nesintezuojamos).

 

 • Izoleucinas 
 • Lizinas 
 • Triptofanas 
 • Glutamo rūgštis 
 • Cistinas
 • Leucinas
 • Metioninas
 • Valinas

 

1-os TABLETĖS MAISTINĖS VERTĖ

 

 • Baltymų 0.04g
 • Angliavandenių 0.00g
 • Riebalų 0.01g
 • Izoleucinas 35 mg
 • Lizinas 66 mg
 • Triptofanas 20 mg
 • Glutamo rūgštis 115 mg 
 • Cistinas 20 mg
 • Leucinas 53 mg
 • Metioninas 40 mg
 • Valinas 47 mg

 

PRODUKTO PRANAŠUMAI

 

 • Natūralios kilmės medžiagos.
 • Pateikiamos tik pagrindinės nepakeičiamos amino rūgštys, kurias būtina gauti papildomai (organizmas neperkraunamas).
 • Rekomenduojamas gydytojų.
 • Pagaminta Prancūzijoje.

 

Pakuotėje 28 tabletės. Vartojimas: 1 tabletė per parą valgio metu, užgeriant nedideliu kiekiu skysčio.

 

Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

 

Gamintojas: IRB Yves Ponroy, Prancūzija.

 

Nepraleiskite Ciumpam.lt siūlomos progos įsigyti organizmui naudingą maisto papildą su puikia nuolaida - jausitės gerai, būsite geros nuotaikos, trykšite sveikata bei energija!

! Akcijos sąlygos

 • Kuponas galioja nepakeičiamų amino rūgščių kompleksui (viena pakuotė).
 • Vienas asmuo gali įsigyti neribotą kiekį kuponų.
 • Nemokamas pristatymas į namus ar darbovietę adresu, kurį nurodysite kupono pirkimo metu (išskyrus Kuršių Neriją).
 • Prekės bus išsiųstos registruotu paštu vos tik įsigaliojus kuponui.   
 • Kuponas į kitas prekes ar pinigus nekeičiamas.
 • Akcijos skelbimo laikas gali būti pratęstas.
 • Kuponas galioja: 2015 kovo 9 - 2015 kovo 21

Kontaktai

UAB Šlamutis.lt

Telefonas: 8 63479709

El. paštas: info@slamutis.lt

www.slamutis.ltĮsigyk ekologiškų priemonių už SUPER kainą! Nuo 6,66€ už 11€ vertės rutulinį dezodorantą, veido serumą ar paakių kremą Biokarite - BE aliuminio druskų ir parabenų, su NEMOKAMU siuntimu!

Įsigyk ekologiškų priemonių už SUPER kainą! Nuo 6,66€ už 11€ vertės rutulinį dezodorantą, veido serumą ar paakių kremą Biokarite - BE aliuminio druskų ir parabenų, su NEMOKAMU siuntimu!

Pasiūlymo vertė: 11 €
(37.98 Lt)
Jūs mokate tik: 6.66 €
(23 Lt)
Liko: 25 Akcijai liko galioti: 7:1:3

Prancūžiška BioKARITE kosmetika - tai natūrali kosmetika. Net iki 98% jos sudėties sudaro organinės kilmės medžiagos. BioKARITE linija skirta itin atsakingai odos priežiūrai. Pasinaudokite puikia proga ir įsigykite aukštos kokybės priemonių už ypatingą kainą!

Plačiau apie šį puikų pasiūlymą Uždaryti platesnį aprašymą

 

BioKARITE produkciją su malonumu renkasi tie, kuriems svarbu natūralumas, ekologija ir aukšta kokybė. 

 

Pajuskite BioKARITE priemonių pranašumą prieš įprastas ir Jūs!  BioKARITE produkcijos ypatumai:

 

 • Net 97-98% šios kosmetikos sudėties sudaro organinės substancijos.
 • Ekologiška kosmetika BioKARITE, sertifikuota Ecocert, padeda išsaugoti odos jaunystę, apsaugo nuo raukšlių atsiradimo, nepageidaujamų aplinkos veiksnių, alerginių reakcijų.
 • BioKARITE sudėtyje esantys natūralių augalų ekstraktai ir aliejai maitina, ramina ir drėkina odą.


PIRKDAMI RINKITĖS:


6,66 eurai už 11 eurų vertės ekologišką rutulinį dezodorantą „BioKARITE" (50 ml) be aliuminio druskų ir parabenų!


Šis dezodorantas skirtas vyrams ir moterims, kurie ieško efektyvios, nemalonų prakaito kvapą šalinančios priemonės, kuri nekenkia odai ir jos fiziologinėms toksinų šalinimo funkcijoms. 

  

BioKARITE dezodoranto sudėtyje yra:

 

 • Undecynoyl glycine - sėmenų aliejaus riebalų rūgštys;
 • Polyglycerol-3-caprylate - kokosų ekstraktas;
 • alavijų ekstrakto, kuris drėkina ir švelnina odą;
 • damasko rožių vandens, kuris švelniai veikia jautrią pažastų odą;
 • taukmedžių sviesto, kuris ramina sudirgusią, gydo probleminę odą, mažina niežėjimą;
 • greipfrutų ir rozmarinų eterinio aliejaus, suteikiančio gaivų Viduržemio jūros aromatą.


Šis produktas tikrai vertas dėmesio:


 • produktas pagamintas ECOCERT Greenlife sertifikuotos kosmetikos gamykloje, atitinkančioje ECOCERT standartą;
 • pažymėtas „Cosmebio" ženklu;
 • net 98,22% priemonės sudedamųjų dalių - natūralios kilmės! 
 • 36 % sudedamųjų dalių užauginta ekologiniuose ūkiuose;
 • įrodytas priemonės veiksmingumas (Tyrimo Nr. 2.02.8H) - pasitepus 1 kartą, apsaugo iki 8 valandų;
 • aktyviosios medžiagos veikia mikrobus, dėl kurių formuojasi žmogaus kūno kvapas;
 • be aliuminio;
 • be parabenų;
 • be dažiklių;
 • be fenoksitanolio;
 • be sintetinių kvapiųjų medžiagų;
 • neglitus;
 • nepalieka baltų dėmių ant drabužių.

 

Naudojimas: dezodorantą naudokite kaip ir įprastus dezodorantus nuo prakaito: išsimaudžius juo patepti pažastis.

 

Gamintojas: BioKARITE Cosmetique Bio, Prancūzija

 

6,66 eurai už 11,58 eurų vertės ekologišką paakių kremą „BioKARITE" (15 ml) raukšlelėms mažinti ir odai atgaivinti!


Produkto savybės:

 

 • atgaivina ir tonizuoja paakių odą;
 • mažina paakių raukšles ir raukšleles;
 • mažina maišelius po akimis;
 • drėkina viršutinius epidermio sluoksnius.

 

Paakių kremo BioKARITE aktyviosios medžiagos:


 • Taukmedžių sviestas, pasižymintis legendinėmis senėjimą stabdančiomis savybėmis. Padeda išsaugoti odos elastingumą. 
 • Arganų aliejus, kuriame gausu gyvybiškai svarbių riebalų rūgščių, kurios maitina, drėkina odą ir išsaugo jos jaunatviškumą išvaizdą.
 • Alavijai pažymi išskirtinėmis drėkinamosiomis ir raminamosiomis savybėmis, kurios svarbios paakių odai.
 • Naujosios Zelandijos paparčiai pasižymi įrodytu pakeliamuoju, patempiamuoju ir stangrinamuoju poveikiu, kuris jaučiamas praėjus vos 1 val. po panaudojimo. Tyrimas, kuriame dalyvavo 45-65 metų moterys, patvirtino: 12% pastebimą poveikį odos stangrumui ir 6% didesnį poveikį odos tonusui. Raukšlių sumažėjimas (rezultatai mažų raukšlių mažėjimo srityje): 26% sumažėjimas visame paviršiuje, 21% - per visą ilgį ir 14% - per vidutinį ilgį.
 • Grikių vaškas - jo sudėtyje yra įrodyto veiksmingumo paburkimą mažinančių aktyviųjų medžiagų. Su savanoriais atlikti tyrimai rodo, kad per 28 dienas paakių paburkimas sumažėja 80% (naudojant kremą du kartus per parą).
 • Ryžių milteliai, kurie suteikia odai matinę spalvą. 

Šis produktas vertas Jūsų dėmesio, nes:

 

 • tai natūrali ekologiška ECOCERT „Greenlife" sertifikuota kosmetika, atitinkanti ECOCERT standartą;
 • 98% sudedamųjų dalių - natūralios kilmės;
 • 30% sudedamųjų dalių užauginta ekologiniuose ūkiuose;
 • įrodytas aktyviųjų medžiagų veiksmingumas;
 • pažymėta „Cosmebio" ženklu;
 • be parabenų, dažiklių, fenoksietanolio, sintetinių kvapiųjų medžiagų.

 

Naudojimas: tepti ryte ir vakare lengvais judesiais prieš tai nuvalytą odą. Atidarius sunaudoti per 3 mėnesius.

 

Gamintojas: BioKARITE Cosmetique Bio, Prancūzija.

 

9,27 eurai už 16,80 eurų vertės ekologišką veido serumą BioKARITE su didelio ir mažo molekulinio svorio hialurono rūgštimis intensyviam odos drėkinimui (30 ml)!

 

BioKARITE serumas skirtas moterims nuo 25 metų amžiaus kasdieniam naudojimui ir moterims nuo 45 metų amžiaus naudoti prieš dieninį ar naktinį kremą. Šis serumas drėkina, atgaivina, švelnina ir padeda sausai odai atrodyti jaunesnei.

 

Serumo aktyviosios medžiagos:


 • Didelio ir mažo molekulinio svorio hialurono rūgštys: unikali jų kombinacija padeda odai išlikti švelniai ir švytinčiai dėl suaktyvinamų drėgmės rezervų ir kolageno sintezės stimuliacijos. Stangrina ir tonizuoja odą. Didelio molekulinio svorio hialurono rūgštis drėkina viršutinius odos sluoksnius ir suteikia odai putlumo. Mažo molekulinio svorio hialurono rūgštis gaivina odą, ją stangrindama ir reguliuodama odos drėkinimą.
 • Runkeliai ir kukurūzai: runkelių ir kukurūzų cukrus skatina odos drėkinimą, taip atkuriamas odos elastingumas ir  suteikiamas komforto pojūtis.
 • Baltieji lubinai: skatindami ląstelių aktyvumą, padeda atjauninti odą ir gerina jos atsparumą senėjimui.
 • Alavijai: minkština ir puoselėja sausumo išvargintą odą.
 • Taukmedžiai: maitina sausą odą.Šis produktas vertas Jūsų dėmesio, nes:


 • Tai natūrali ekologiška „ECOCERT Greenlife" sertifikuota kosmetika, atitinkanti ECOCERT standartą.
 • 97% sudedamųjų dalių - natūralios kilmės.
 • 44% sudedamųjų dalių užauginta ekologiniuose ūkiuose.
 • Pažymėta „Cosmebio" ženklu.
 • Be parabenų.
 • Be jokių gyvulinės kilmės medžiagų.
 • Be dažiklių.
 • Be fenoksietanolio.
 • Be alkoholio.
 • Be sintetinių kvapiųjų medžiagų.
 • Lengvai tepama gelinė faktūra.


Naudojimas

 • Tepti švarią ir sausą veido ir kaklo odą (1 ar 2 paspaudimų kiekiu) ryte ir vakare.
 • Tinka naudoti vieną ar su odos senėjimo požymius mažinančiu kremu.


Sudedamosios dalys (INCI): aqua, aloe barbadensis gel*, rosa damascena distillate*, glycerin, xylitylglucoside, hydrolyzed corn starch, beta vulgaris extract, anhydroxylitol, benzyl alcohol, gluconolactone,  xylitol, sodium benzoate, sodium hyaluronate, hydrolyzed lupine protein*, sodium cocoamphoacetate, sodium hydroxide, cellulose gum, parfum, xanthan gum, phytic acid, lactic acid, butyrospermum parkii butter*, pca ethyl cocoyl arginate, mica, titanium dioxide, calcium gluconate, p-anisic acid, citronellol. (* sudedamosios dalys, užaugintos ekologiniuose ūkiuose).


Gamintojas: BioKARITE Cosmetique Bio, Prancūzija. 

 

BioKARITE - tai patikima ir natūrali investicija į grožį, subalansuota tiems, kurie savimi rūpinatės itin atsakingai! 

! Akcijos sąlygos

 • Kuponas galioja pasirinktai ekologiškai BioKARITE priemonei. 
 • Vienas asmuo gali įsigyti neribotą kiekį kuponų.
 • Nemokamas pristatymas į namus ar darbovietę adresu, kurį nurodysite kupono pirkimo metu (išskyrus Kuršių Neriją).
 • Prekės bus išsiųstos registruotu paštu vos tik įsigaliojus kuponui.   
 • Kuponas į kitas prekes ar pinigus nekeičiamas.
 • Akcijos skelbimo laikas gali būti pratęstas.
 • Kuponas galioja: 2015 kovo 9 - 2015 kovo 21

Kontaktai

UAB Šlamutis.lt

Telefonas: 8 63479709

El. paštas: info@slamutis.lt

www.slamutis.ltREKOMENDUOJAMAS specialistų! 17,09€ už 34,46€ vertės maisto papildą su natūralia hialiurono rūgštimi, vitaminu C ir selenu - Jūsų jaunystei ir grožiui! Pasinaudokite nemokamu siuntimu!

REKOMENDUOJAMAS specialistų! 17,09€ už 34,46€ vertės maisto papildą su natūralia hialiurono rūgštimi, vitaminu C ir selenu - Jūsų jaunystei ir grožiui! Pasinaudokite nemokamu siuntimu!

Pasiūlymo vertė: 34.46 €
(118.98 Lt)
Jūs mokate tik: 17.09 €
(59.01 Lt)
Liko: 18 Akcijai liko galioti: 7:1:3

Bėgantys metai, žalingi įpročiai, aplinka ir daug kitų veiksnių daro neigiamą poveikį mūsų odai - ilgainiui ji išsausėja, praranda spindesį ir elastingumą... Išlikti jauniems ir išsaugoti odos grožį padės veiksmingas maisto papildas su hialurono rūgštimi, vitaminu C ir selenu - šiandien su 50% nuolaida!

Plačiau apie šį puikų pasiūlymą Uždaryti platesnį aprašymą

 

Jei ieškote inovatyvių, veiksmingų ir patikimų grožio receptų, šis pasiūlymas subalansuotas Jums! Juo pasinaudojus, įsigysite vertingą maisto papildą, rekomenduojamą specialistų - tai maisto papildas su hialurono rūgštimi, vitaminu C ir selenu. 


Šis maisto papildas yra skirtas:


 • Vyrams ir moterims, norintiems išsaugoti gražią, jaunatvišką ir sveiką odą.
 • Vyrams ir moterims, kurių oda sausa.
 • Visiems, gyvenantiems užterštoje ir sausoje aplinkoje (mieste ir pan.), kuri įtakoja odos sausumą, švytėjimą ir elastingumą.

 

NATŪRALIOS aktyviosios maisto papildo medžiagos:

 

 • Hialurono rūgštis - viena iš svarbiausių odos sudedamųjų dalių, nuo seno žinoma dėl išskirtinio gebėjimo palaikyti vandenį odos ląstelėse. Dėl šių savybių oda atrodo stangri ir elastinga. Odai senstant, hialurono rūgšties koncentracija odoje mažėja, todėl rekomenduojama gauti papildomai.
 • Vitaminas C iš vyšnių (Malpighia punicifolia) ekstrakto - padeda palaikyti sveiką, funkcionalią odą.  Jis padeda kolageno, kuris yra vienas iš odos baltymų, formavimuisi.
 • Selenas iš mielių (Saccharomyces cerevisiae) - padeda apsaugoti odos ląsteles,  ribodamas oksidacinį poveikį ir taip padėdamas kovoti su odos senėjimo požymiais.

 

1-os KAPSULĖS MAISTINĖ VERTĖ:

 

 • Hialurono rūgštis                                                             100 mg
 • Barbadoso vyšnių ekstraktas (Malpighia punicifolia)     48 mg
   kuriame vitamino  C                                                           12 mg (15 % RPN)
 • Selenas  iš mielių (Saccharomyces cerevisiae)               50 µg (90,9% RPN)

 

 PRODUKTO PRANAŠUMAI


 • Veikiosios medžiagos pasižymi išskirtinėmis drėkinamosiomis savybėmis.
 • Ideali priemonė kovojant su senėjimu.
 • Be glitimo.
 • Pagaminta Prancūzijoje.

 

 

Pakuotėje 30 kapsulių.

Vartojimas: po 1 kapsulę ryte, rekomenduojamas 3 mėnesių kursas.

 

Sudėtis: Hialurono rūgštis, kapsulė (želatina), selenu papildytos mielės (Saccharomyces cerevisiae), Barbadoso vyšnių ekstraktas (Malpighia punicifolia, maltodekstrinas), lipnumą reguliuojančios  medžiagos: riebalų rūgščių magnio druskos, silicio dioksidas.

 

Su Jumis dalinamės gražios odos paslaptimi! Su šiuo pasiūlymu pristatomas maisto papildas - tobula priemonė kovoje su senėjimu šiandien PERPUS PIGIAU!

! Akcijos sąlygos

 • Kuponas galioja maisto papildui su hialurono rūgštimi, vitaminu C ir selenu (30 kapsulių).
 • Vienas asmuo gali įsigyti neribotą kiekį kuponų.
 • Nemokamas pristatymas į namus ar darbovietę adresu, kurį nurodysite kupono pirkimo metu (išskyrus Kuršių Neriją).
 • Prekės bus išsiųstos LT pašto registruota siunta vos tik įsigaliojus kuponui.
 • Kuponas į kitas prekes ar pinigus nekeičiamas.
 • Akcijos skelbimo laikas gali būti pratęstas.
 • Kuponas galioja: 2015 kovo 9 - 2015 kovo 21

Kontaktai

UAB Šlamutis.lt

Telefonas: 8 63479709

El. paštas: info@slamutis.lt

www.slamutis.ltPagerink veido odos būklę! 10,14€ už 35€ vertės higieninį 90 min. trukmės veido valymą brinkinimo metodu, naudojant profesionalią kosmetiką SEBO CALM (Izraelis), grožio salone Kaune!

Pagerink veido odos būklę! 10,14€ už 35€ vertės higieninį 90 min. trukmės veido valymą brinkinimo metodu, naudojant profesionalią kosmetiką SEBO CALM (Izraelis), grožio salone Kaune!

Pasiūlymo vertė: 35 €
(120.85 Lt)
Jūs mokate tik: 10.14 €
(35.01 Lt)
Liko: 13 Akcijai liko galioti: 7:1:3

Jūsų veido oda problematiška, jautri aplinkai, o gal kankinama spuogelių? Nedvejokite pasinaudoti šiuo pasiūlymu! Ciumpam.lt ir grožio salonas MISTIKA Kaune visas moteris ir vyrus kviečia profesionaliam ir veiksmingam veido valymui net su 71% nuolaida! Verta čiupti!

Plačiau apie šį puikų pasiūlymą Uždaryti platesnį aprašymą

 

KUO YPATINGAS BRINKINIMO METODAS?

 

 • Nuvalo nuo epidermio paviršiaus negyvas ląsteles ir toksinus;
 • Jokio terminio poveikio;
 • Nenaudojami tradiciniai eksfoliantai (šveitikliai);
 • Leidžia išvengti odos plotų su išsiplėtusiais kapiliarais šilimo;
 • Raginis sluoksnis yra intensyviai drėkinamas ir minkštinamas;
 • Atsiveria poros, pašviesėja komedonai.

 

JŪSŲ LAUKS ŠI PROCEDŪROS EIGA:

 

 • Demakiažas;
 • Tonizavimas;
 • Pilingas;
 • Veido odos brinkinimas;
 • Higieninis veido valymas;
 • Raminanti, valomoji, poras sutraukianti kaukė su negyvosios jūros purvu;
 • Kremas, parenkamas pagal odos tipą.

 

PROCEDŪROS POVEIKIS:

 

 • Odoje neliks nešvarumų;
 • Normalizuojama riebalinių liaukų veikla;
 • Susilpnės uždegiminiai procesai;
 • Oda taps kur kas gražesnė ir skaistesnė.

 

 

 

Procedūros metu naudojami profesionalūs ir pasaulyje pripažinti Sebo Calm produktai (Izraelis).

 

Procedūros trukmė: apie 90 min.

 

Graži veido oda puošia ir džiugina kiekvieną, tad nepraleiskite progos profesionaliai pasirūpinti veido odos būkle už ypatingą Ciumpam.lt kainą!

! Akcijos sąlygos

 • Kuponas galioja vienam veido valymui vėsiojo brinkinimo metodu.
 • Kuponų kiekis vienam asmeniui neribojamas.
 • Būtina išankstinė registracija kontaktiniu telefonu. 
 • Nepamirškite su savimi turėti Ciumpam.lt kuponą arba jo kodą!
 • Kuponas į kitas paslaugas ar pinigus nekeičiamas.
 • Akcijos skelbimo laikas gali būti pratęstas.
 • Kuponas galioja: 2015 vasario 27 - 2015 balandžio 27

Kontaktai

Grožio salonas MISTIKA

Savanorių pr. 319 A, Kaunas

Telefonas: 8 615 40913Geriau NERASITE! Tik 8€ už 15€ vertės manikiūrą su ilgalaikiu IBI Flawless lakavimu (ir tik 2€ priemoka už antakių korekciją + dažymą) grožio salone Kauno senamiestyje!

Geriau NERASITE! Tik 8€ už 15€ vertės manikiūrą su ilgalaikiu IBI Flawless lakavimu (ir tik 2€ priemoka už antakių korekciją + dažymą) grožio salone Kauno senamiestyje!

Pasiūlymo vertė: 15 €
(51.79 Lt)
Jūs mokate tik: 8 €
(27.62 Lt)
Liko: 23 Akcijai liko galioti: 7:1:3

Mielosios, pavasaris čia pat - metas pasigražinti!:) Šiandien Jus kviečiame populiariausioms grožio procedūroms - profesionaliam manikiūrui su pripažintu ilgalaikiu IBI Flawless lakavimu vos už 8 eurus! 

Plačiau apie šį puikų pasiūlymą Uždaryti platesnį aprašymą

 

Dailūs nagučiai ir nepriekaištingi antakiai - tai moters vizitinė kortelė. 

 

Jei ieškote aukščiausios kokybės už mažiausią kainą - šis pasiūlymas yra tai, ko Jums reikia! Procedūrai naudojamas pripažintas, ypač kokybiškas gelinis lakas IBI Flawless. 

 

PIRKDAMI KUPONĄ RINKITĖS:


 • 8 eur už 15 eur vertės profesionalų manikiūrą su ilgalaikiu lakavimu;
 • 10 eur už 19,5 eur vertės kompleksą: profesionalų manikiūrą su ilgalaikiu lakavimu + antakių korekciją ir dažymą!


Manikiūro eiga:

 

 • rankų dezinfekcija,
 • suteikiama tinkama ar pageidaujama nagų forma,
 • rankos pamerkiamos į vonelę su jūros druska arba specialiu skysčiu,
 • odelių atstūmimas ir pašalinimas,
 • nagų lakavimas pasirinkta spalva ilgalaikiu geliniu laku:
 • 1) nago plokštelė nuriebalinama,
 • 2) padengiama specialia baze, kuri stiprina nagą bei aprūpina jį vitaminais bei mikroelementais, 
 • 3) tepamas specialus gelis, lyginantis nago paviršių, 
 • 4) nagai padengiami spalvotu geliniu laku.

IBI FLAWLESS (angl. k. reiškia "Nepriekaištingas") - tikra revoliucija nagų lakavimo srityje.

 

Lako IBI FLAWLESS privalumai:

 

 • Nagai mažiausiai 2 savaites atrodys taip, tarsi būtų ką tik nulakuoti!
 • Tai novatoriškas aukščiausios kokybės nagų lakas su specialiai parinktais spalvų pigmentais.
 • Plonas lako sluoksnis saugo ir stiprina nago plokštelę.
 • Naudojant šį nagų laką, nagai nepraranda blizgesio.

 

Įsigijus kuponą už 10 eurų Jūsų lauks:


1. Manikiūras su ilgalaikiu lakavimu (procedūros eiga pateikta aukščiau).
2. Antakių korekcija ir nudažymas ilgalaikiais kokybiškais dažais.

 

 

 
Gelinis lakas FLAWLESS - būtent tai, ko reikia šiuolaikinei moteriai: gražus, blizgesio neprarandantis ir ilgai išsilaikantis manikiūras, kurį šiandien Jums siūlome perpus pigiau!

! Akcijos sąlygos

 • Kuponas galioja profesionaliam manikiūrui su ilgalaikiu lakavimu (arba manikiūrui su ilgalaikiu lakavimu + antakių korekcija bei dažymas). 
 • Naudojamas gelinis lakas IBI Flawless.
 • Kuponų kiekis vienam asmeniui neribojamas.
 • Būtina išankstinė registracija kontaktiniu telefonu.
 • Nepamirškite su savimi turėti Ciumpam.lt kuponą arba jo kodą!
 • Kuponas į kitas paslaugas ar pinigus nekeičiamas.
 • Akcijos skelbimo laikas gali būti pratęstas.
 • Kuponas galioja: 2015 vasario 27 - 2015 balandžio 27

Kontaktai

Soliariumų ir grožio studija ZAZU

Vilniaus g. 17 /Mapų g. 1, Kaunas

Telefonas: 8 647 38181 (meistrė Milana)
© 2012 Visos teisės saugomos. Ciumpam.lt